Pediyatri Olcay Neyzi
Pediyatri Olcay Neyzi
Pediyatri Olcay Neyzi
Pediyatri Olcay Neyzi
Pediyatri Olcay Neyzi
Pediyatri Olcay Neyzi
Pediyatri Olcay Neyzi
Pediyatri Olcay Neyzi

Pediyatri Olcay Neyzi (9786053355472)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.920,00
İndirimli : ₺1.600,00
Toplam Stok Adedi : 2

Pediyatri Olcay Neyzi

ISBN: 9786053355472

Yazar: Prof. Dr. Feyza Darendeliler, Prof. Dr. Olcay Neyzi, Prof. Dr. Türkân Ertuğrul

Basım Yılı: 2020
Basım Sayısı: 5.Basım
Sayfa Sayısı: 2710 / 2 Cilt

Pediyatri Dr. Olcay Neyzi, Dr. Türkan Ertuğrul, Dr. Feyza Darendeliler

Beşinci Baskının Önsözü

"Pediyatri" kitabımızın tarihçesi bu başlıktan, hatta "5. baskı" tanımından da daha eskidir. "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları" kitaplarının başlangıcı 1970'lere, şu anda hayatta olmayan hocalarımızın önder oldukları yıllara uzanır. Ancak editörler zaman içinde ve koşulların gereği değişti.

Geriye baktığımızda, ilk baskılarından bu yana kitap, pediyatristlerin ve pediyatrist olmayı amaçlayan kuşakların ilgisini çekmiş, hatta masa üstü konuma gelmiştir. Açıkçası bu ilgi, bizleri kitabı yenilemeye yönelten ana öğe oldu.

Kitabımızın bu baskısı gerek içerik gerek editör ve gerekse yazarlar açısından zenginleşti. Kapsam genişlediği için baskıya hazırlamak da uzunca bir zaman aldı ve bir hayli emek gerektirdi. Kitabın hacmini artırmamak amacıyla bölümlere ilişkin kaynakları okurlara bir web sitesinde (http://nobeldijital.com/pediyatri) sunmayı uygun gördük.

Çalışmalarımızın son ayları "Corona'' gölgesinde geçti ise de bu savaşta virüs, çağdaş iletişim yöntemlerine yenik kaldı.

Bu yenilenmiş baskının ülkemiz çocuk hekimleri ve çocuk hekimi adaylarının başvurabilecekleri güvenilir bir kaynak olarak değerlendirilmesi bizleri mutlu edecektir.

Katkıları için tüm yazar arkadaşlarımıza, Nobel Tıp Kitabevleri'ne, ayrıca kitabın hazırlanmasında büyük emeği geçen Nobel Tıp Kitabevleri dizgi servisinden Sn. Hakkı Çakır'a teşekkürü borç biliriz.

Dr. Olcay Neyzi

Dr. Türkan Ertuğrul

 Dr. Feyza Darendeliler

Benzer Ürünler