Pediatrik Onkoloji
Pediatrik Onkoloji
Pediatrik Onkoloji
Pediatrik Onkoloji
Pediatrik Onkoloji
Pediatrik Onkoloji

Pediatrik Onkoloji (9789754206630)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺576,00
İndirimli : ₺480,00
Toplam Stok Adedi : 4

Editör : Doç. Dr. Alp ÖZKAN
Sayfa Sayısı : 1587
Baskı Tarihi : 2009
ISBN : 9789754206630

PEDİATRİK ONKOLOJİ

Önsöz

Pediatrik Onkoloji kitabımız 24 merkezden 12 farklı disiplinden 80 hekimin katkıları ile oluşmuştur ve pediatrik onkoloji ile ilgilenen ülkemiz hekimlerinin yıllar içinde yapılanmış geniş bir bilgi birikimini yansıtmaktadır. Bana verdikleri destek ve güvenden ötürü hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Pediatrik Onkoloji kitabı, pediatrik onkoloji ile ilgilenen tüm disiplinlere ve öğrencilerine hitap etmektedir. İçindekiler 12 ana başlık altında toplam 116 başlıkta sunulmuştur. Kanser biyolojisi ile başlayıp çocukluk çağı kanserlerinin tanı ve tedavi prensipleri, geç etkilere kadar uzanan bir alanı kapsar. Son bölümde Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde kullandığımız tedavi protokollerinin ana hatları aktarılmıştır. Güncel bilgiler mümkün olduğunca verilmeye çalışılmıştır. Önemli olanın, kalıcılık ve sürekliliğin sağlanması olması açısından okuyucuların aktaracakları her türlü öneri, düzeltme ve eklere şimdiden teşekkür ediyorum.

Pediatrik Onkoloji kitabının sayfa düzeni ve tasarımı Nobel Kitabevi tasarım bölümünden Hakkı Çakır ile yakın ve zevkli işbirliğimizin sonucudur. Teşekkürlerimi yazıyorum. Kitabın en son baskı teknikleri ile en üst kalitede basılması için her türlü isteğimi geri çevirmeyen Nobel Tıp Kitabevleri yöneticisi Ersal Bingöl' e sonsuz teşekkürler.

Pediatrik Onkoloji kitabının ülkemiz tıbbına ve hastalarımıza faydalı olması en büyük arzumuzdur.

Alp Özkan

Cerrahpaşa-İstanbul

Benzer Ürünler