Nelson Pediatri 21. Baskı (Cilt 1-2)
Nelson Pediatri 21. Baskı (Cilt 1-2)
Nelson Pediatri 21. Baskı (Cilt 1-2)

Nelson Pediatri 21. Baskı (Cilt 1-2) (9789752778511)

Marka : ELSEVIER
Fiyat : ₺3.999,00
Toplam Stok Adedi : 2

Nelson Pediatri 21. Baskı (Cilt 1-2)

Çeviri Editörü : Prof. Dr. Murat Yurdakök
Sayfa Sayısı : 4284
Baskı Tarihi : 2021
Ebat : 21 x 28 cm
Kağıt : Kuşe - Renkli
ISBN : 9789752778511

Nelson Pediatri 21. Baskı (Cilt 1-2)

NELSON, Pediatride altın standarttır.

Nelson 21. Baskısı muhteşem ve tamamen revize edilmiş içeriğiyle sizlerle.

 

Pediatristler, pediatri asistanları ve pediatrik hasta tanı ve tedavi süreçlerinde yer alan tüm sağlıkçılar için vazgeçilmez kaynaktır.

 

*** Bu tamamen gözden geçirilmiş yeni baskı, Nelson'dan beklediğiniz geniş ve derin bilgi birikimini sağlamaya devam ederken, aynı zamanda sizi pediatrik uygulama biliminde ve sanatında yeni gelişmelerden haberdar etmeye devam ediyor.

*** Yetkin ve okuyucu dostu içerik, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri günlük referans ve çalışma için kısa ve kullanımı kolay bir formatta sunar.

*** Hızla değişen teşhis ve tedavi protokollerinden yeni teknolojilere, günümüzde çocukların karşılaştığı çok çeşitli biyolojik, psikolojik ve sosyal sorunlara kadar, bu kapsamlı 2 ciltlik referans sizi pediatrik bakımda en iyi bilgi seviyesinde tutar.

 

Yeni Baskıdaki Özellikler:

 

  • Postural Ortostatik Taşikardi Sendromu (POTS), Nadir ve Teşhis Edilmeyen Hastalıklara Genetik Yaklaşımlar, Mitokondriyal Hastalık Teşhisi, Tütün ve Elektronik Nikotin Verme Sistemleri, Zika Virüsü, Otoimmün Ensefalit, Kitlesel Psikojenik Hastalık, Fetal Cerrahi Müdahale, Transseksüel Bakım ve çok daha fazlası dahil 70'den fazla yeni bölüm içerir.
  • Görsel netlik ve hızlı başvuru için yüzlerce yeni şekil ve tablo içerir.
  • CRISPR gen düzenleme, LGBT sağlık hizmetleri, silahlı şiddet, aşılar, CAR-T hücreleriyle bağışıklık tedavisi, görüntüleme ve genomikte yeni teknoloji, kanser, genetik, immünoloji, akciğer tıbbında yeni protokoller ve çok daha fazlası hakkında yeni ve genişletilmiş bilgiler sunar.
  • Dört yeni yardımcı editörden yeni bakış açıları sunar: Philadelphia Çocuk Hastanesi Gelişimsel ve Davranışsal Pediatri Bölümü Başkanı Dr. Nathan Blum; Dr. Samir Shah, Hastane Tıbbı Bölümü Direktörü ve Cincinnati Çocuk Hastanesi Tıp Merkezi Baş Sorumlusu; Boston Çocuk Hastanesi Pediatrik Nöro-Kritik Bakım Programı Direktörü Dr. Robert Tasker; Dr. Karen Wilson, Genel Pediatri Bölüm Şefi, Klinik ve Çeviri Araştırmaları Başkan Yardımcısı, Mount Sinai'deki Icahn Tıp Fakültesi Kravis Çocuk Hastanesi.
Benzer Ürünler